Česká republika
22. 6. 2024 se konal již 8. ročník MiniFootball Cupu hráčů nad 40 let, jehož pořadatelem je Metalcom Kutná Hora a.s.
Česká republika
Již 10. ročník oblíbeného ZMB se konal 17. 5.–18. 5. 2024 s velkým množstvím účastníků i návštěvníků. Tradičně za podpory akciové společnosti Metalcom Kutná Hora. Jednalo se o 2. závod sezóny 2024 běžeckého seriálu Běhej zámky Střední Čechy.
Česká republika
27. 4. 2024 se konal v areálu společnosti Metalcom Kutná Hora a.s., zámku Úmonín, Den s Latou. Den plný zábavy a dobrodružství jako pocta Latě Brandis, rodačce z Úmonína.
Česká republika
Právě jsme otevřeli internetový obchod, který nabízí širokou škálu produktů spojovacího materiálu, od standardního až po atypické výrobky podle výkresové dokumentace či speciální sety. Přejeme všem stávajícím a novým odběratelům pohodlný nákup v uživatelsky přívětivém rozhraní.
Česká republika
Vám i všem Vašim blízkým přejeme radostné prožití vánočních svátků, v novém roce pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti.
Česká republika
9. 12. 2023 se konal již počtvrté Zručský adventní běh, který si našel obrovskou podporu a vysokou účast široké veřejnosti. Atmosféra adventního času ve vánočně nasvícené Zruči nad Sázavou byla skvělá, podpořila ji i soutěž kostýmů.
Česká republika
28. 9. 2023 se konala oslava 100 let fotbalu ve Zbraslavicích. Mezi hlavní sponzory této akce patřil Metalcom Kutná Hora a.s.
Česká republika
Náš jmenovec oslavil letos již třetí narozeniny. Roste jako z vody a dělá všem radost.
Česká republika
Metalcom Kutná Hora a.s. pořádal 24. 6. 2023 již 7. ročník Minifootball Cupu hráčů nad 40 let, který se konal v Úmoníně ve sportovním areálu, na travnatém hřišti.
Česká republika
Společnost Metalcom a.s. dodává spojovací materiál pro průmyslovou výrobu s bohatým sortimentem výrobků, který čítá více než 110 000 položek. Proto jsme se také rozhodli nahradit svůj původní podnikový systém novým moderním řešením SAP S/4HANA, které je spolehlivé a poskytuje přístup k firemním datům v reálném čase.
Česká republika
ZMB se letos konal 12. 5.-13. 5. 2023 již tradičně s vysokou účastí běžců ve všech kategoriích a velkou podporou Metalcomu Kutná Hora a.s. Závod byl zařazen do dalšího seriálu, a to Běhej zámky Střední Čechy.
Česká republika
Úspěšný vstup do nového roku, všechno dobré, pevné zdraví, mnoho osobních i pracovních úspěchů přeje Metalcom Kutná Hora a.s.
Česká republika
3. ročník oblíbeného adventního běhu se konal 10. 12. 2022. Atmosféra byla úžasná, ostatně jako každý rok. Účastníci si kromě závodění užili i soutěž adventních kostýmů, která podpořila předvánoční náladu.
Česká republika
Přejeme Vám i všem Vašim blízkým pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti v novém roce 2022.
Česká republika
11. 12. 2021 se uskutečnil již podruhé Zručský adventní běh, který si našel brzo velké množství příznivců, kteří s nadšením vstřebávají předvánočně sportovní atmosféru nasvícené Zruče nad Sázavou. Metalcom Kutná Hora a.s. je sponzorem této sportovní akce.
Česká republika
Marie Immaculata Brandisová, známá jako Lata, byla československá dostihová jezdkyně, dosud jediná žena, která zvítězila ve Velké pardubické steeplechase. Narodila se 26. června 1895 v Úmoníně u Kutné Hory, na zámku, který v současnosti vlastní a využívá Metalcom Kutná Hora a.s. jako administrativní budovu. K uctění její památky jsme v areálu...
Česká republika
7. ročník Zručského májového běhu se konal 14. 5.-16. 5. 2021. Mezi hlavní a tradiční sponzory patří Metalcom Kutná Hora a.s.
Česká republika
Klidné a příjemné prožití roku 2021 všem přeje Metalcom Kutná Hora a.s.
Česká republika
10.-12. 12 2020 se uskuteční poprvé Zručský adventní běh, který bude mít nadační i závodní charakter. Cílem běhu vánočně nasvícenou Zručí je motivovat lidi ke sportu, odpoutat se od předvánočního stresu a ukázat krásu zámeckého parku i okolí s vánoční atmosférou.
Česká republika
Náš jmenovec se narodil 7. 6. 2020 na zámku Řitka v jezdeckém klubu NORMA. Po otci Milton Kinský, z matky Elfka po Edminton. Bude zapsaný v plemenné knize koní Kinských.
Česká republika
ZMB 2020 se letos mimořádně konal od středy 20. 5. do neděle 24. 5. 2020, protože se musel přizpůsobit rozvolňování opatření pro hromadné akce podle nařízení vlády proti šíření nemoci Covid-19. Mezi hlavní a tradiční sponzory patří Metalcom Kutná Hora a.s.
Česká republika
Příjemné prožití velikonočních svátků přeje Metalcom Kutná Hora a.s.
Česká republika
METALCOM CZ letos oslavil již čtvrtstoletí své existence na tuzemském trhu.
Česká republika
Vážení zákazníci a obchodní partneři, rádi bychom Vás informovali o našich opatřeních a postupech v souvislosti s koronavirem COVID-19.
Česká republika
Úspěšný nový rok 2020 všem přeje Metalcom Kutná Hora a.s.
Česká republika
22. 6. 2019 se konal již 5. ročník MiniFootball Cupu, jehož pořadatelem je Metalcom Kutná Hora a.s. Tentokrát naše mužstvo obsadilo vítězné 1. místo!
Česká republika
Od 14. 10. 2018 používá Metalcom Kutná Hora a.s. nové sklady v Kutné Hoře - Poličanech.
Česká republika
Stejně jako v loňském roce, i letos obdržela naše firma prestižní ocenění od našeho významného zákazníka Commscope Czech republic s.r.o. za vysoký standard dodávek. Tento pracovní úspěch nás potěšil a je velkou motivací do dalších let. Celkové hodnocení zahrnovalo 10-ti bodovou strategii.
Česká republika
12. 5. 2018 se konal již 4. ročník Zručského májového běhu, jehož tradičním sponzorem je Metalcom Kutná Hora a.s.
Česká republika
10. 12. 2017 skončila naše internetová soutěž Šroub roku 2017. Veřejné hlasování určilo deset zúčastněných příspěvků, ze kterých ve finále odborná porota vybrala tři vítězné.
Česká republika
Úspěšný nový rok 2018 všem přeje Metalcom Kutná Hora a.s.
Česká republika
Od našeho obchodního partnera EUROBOLT jsme obdrželi pozvání na fotbalový turnaj, který se konal 26. 8. 2017 na travnatém hřišti ve městě Stokkum.
Česká republika
24. června 2017 od 10.00 hod. pořádá Metalcom Kutná Hora, a.s. již třetí ročník Minifootball Cupu. Místem konání je jako každoročně sportovní areál v Úmoníně.
Česká republika
Normy ISO 14001 se týkají managementu životního prostředí, který snižuje dopady činností organizace na životní prostředí. Zavedli jsme a udržujeme systém environmentálního managementu, splňujícího požadavky ČSN EN ISO 14001:2016. Výzkumný ústav pozemních staveb - certifikační společnost, s.r.o. nám 15. 6. 2017 udělila certifikát č. 3009/073-17/EMS.
Česká republika
Od našeho významného zákazníka CommScope Czech Republic s.r.o. obdržela naše firma velmi prestižní ocenění za rok 2016. Vzhledem k tomu, že má tato americká společnost pobočky po celém světě, je pro nás toto hodnocení potěšující a zároveň zavazující. Celkové hodnocení zahrnovalo 10-ti bodovou strategii.
Česká republika
14. 5. 2017 se koná již 3. ročník Zručského májového běhu, jehož tradičním sponzorem je Metalcom Kutná Hora a.s. Pokud chcete aktivně strávit májovou neděli v jarní přírodě a pohodě, můžete přijet i s celou rodinou do areálu zámku ve Zruči nad Sázavou, kde je start i cíl této sportovní akce. Nabídka běžeckých kategorií a krása Posázaví Vám může...
Česká republika
Spojovací materiál trochu jinak. Pokud se Vám někdy stalo, že jste objevili šroub, který Vás zaujal nevšedním vzhledem a funkčností nebo dokonce máte nápad, jak by takový šroub mohl vypadat, můžete se zúčastnit internetové soutěže ŠROUB ROKU 2017 o ceny, kterou pořádá Metalcom Kutná Hora a.s.
Česká republika
Není kůň jako kůň - u nás v Úmoníně nenajdete ušlechtilé dostihové krasavce, ale koně zachráněné z jatek, nemocné a opuštěné. O všechny se stará paní Zlata z koňského útulku Pamír, kterému jsme poskytli azyl. Podívejte se, co o nich natočil štáb české televize v pořadu Chcete mě.
Česká republika
V sobotu 18. 6. 2016 od 13:00 se v areálu zámku Úmonín u Kutné Hory již počtvrté konala charitativní akce „Předprázdninové Kočkování“. Akce byla pořádána Kočičím útulkem ALFONZ ÚMONÍN, soukromým depozitem pro nemocné a opuštěné kočky. Tentokrát se nesla v dobovém duchu starých zámeckých časů. Pro děti i dospělé byl nachystán již tradičně zajímavý...
Česká republika
NA ZÁKLADĚ POTŘEB NAŠICH KLIENTŮ JSME V ROCE 2015 ZAVEDLI NOVOU SLUŽBU - BALÍME RŮZNÉ TYPY SAD KOMPONENTŮ DO POLYETYLENOVÝCH SÁČKŮ, KRABIC NEBO BOXŮ, KTERÉ NAŠI ZÁKAZNÍCI POUŽÍVAJÍ PRO MONTÁŽ, POPŘÍPADĚ JAKO PŘÍBALOVÝ BALÍČEK KE SVÉMU VÝROBKU. AŤ UŽ SE JEDNÁ O SAMOTNÝ SPOJOVACÍ NEBO ÚPLNĚ JINÝ MATERIÁL.
Česká republika
METALCOM se stal hrdým sponzorem a spolupořadatelem již 2. ročníku akce Zručský májový běh.
Česká republika
V novém telefonickém centru METALCOM Kutná Hora a. s. jsme pověřili Jitku a Katerynu důležitým úkolem.
Česká republika
Protože k Vám jezdíme stále častěji a chceme se u toho líbit, oblékli jsme naši autodopravu do nového. Určitě nás na silnici nepřehlédnete a včas rozpoznáte svoji zásilku spojovacího materiálu.
Česká republika
Co má společného instruktážní video o systému kanban METALCOM a MUDR. Hanák ze známého seriálu z lékařského prostředí?
Česká republika
V červnu 2015 vyšel v tištěném i internetovém německém magazínu EUROPEAN BUSINESS rozhovor s Ing. Petrem Dubjákem, obchodním ředitelem a spolumajitelem METALCOM a. s. Kutná Hora. Je nám velkou ctí, že jako ryze tuzemskou společnost - velkoobchod spojovacím materiálem, nás oslovilo evropské periodikum, kde (citujeme) „jsou příběhy úspěšných...
Česká republika
Přijměte pozvání na zajímavá místa v blízkém okolí dceřiných společností METALCOM – Kutná Hora (CZ), Čadca (SK), Wroclaw (PL).
Česká republika
Metalcom CZ v tomto roce oslavil již 20 let své existence na tuzemském trhu. Co se nám za tu dobu podařilo?