Jste zde

Areál skladů

Areál skladů spojovacího materiálu - Metalcom Kutná Hora a.s.

Areál skladů Metalcom Kutná Hora a.s.

Sklady spojovacího materiálu Metalcom Kutná Hora a.s.

Sklady spojovacího materiálu Metalcom Kutná Hora a.s.

Sklady spojovacího materiálu Metalcom Kutná Hora a.s.

Sklady spojovacího materiálu Metalcom Kutná Hora a.s.

Zázemí skladů spojovacího materiálu Metalcom Kutná Hora a.s.

Vzorkování

Formulář PPAP používaný v procesu schvalování dílů do sériové výroby.

Vzorkování provádíme podle požadavků zákazníka, zejména prostřednictvím atestu 3.1 dle EN 10204 nebo formulářů PPAP (Production Part Approval Process), které se skládají z požadavků a přiložených dokumentů jako jsou rozměrové protokoly, výkresy, atesty a výrobní postupy. Dodavatel je předloží dle požadavků zákazníka, který je vyhodnotí a ověří správnost. Teprve potom uvolní díl pro sériovou výrobu.

 

Formuláře PPAP jsou specifickými atributy především v automobilovém průmyslu.

 

 

 

Kompletace (kitování)

Kompletace (kitování) - balení sad spojovacího materiálu nebo jiných komponentů do polyetylenových sáčků, krabic nebo boxů.

Kompletace (kitování) sad komponentů spojovacího materiálu.

Balíme různé typy sad komponentů do polyetylenových sáčků, krabic nebo boxů, které naši zákazníci používají pro montáž, popřípadě jako příbalový balíček ke svému výrobku. Ať už se jedná o samotný spojovací nebo úplně jiný materiál.

 

 

Dělení a zavážení zakázek podle potřeby 

Označení dodávky spojovacího materiálu.

Doprava spojovacího materiálu k zákazníkovi.

Rozdělíme, označíme a rozvezeme díky vlastní autodopravě objednávku podle požadavků klienta – podle místa zakázky na jednotlivé stavby, pobočky, podniky, obchody a další. 

Označíme jednotlivé části na přání zákazníka – názvem, místem či čárovým kódem.

 

Konsignační sklady

První dodávka zboží je realizována dodavatelem na základě výhledu zákazníka.  Ten má potřebný material následně fyzicky na skladě, ale platí ho až po spotřebě. Prodávající pak doplní zásobu podle uvedené spotřeby na původní množství.

Kanban

Dodávání spojovacího materiálu systémem Kanban - Metalcom Kutná Hora a.s.

Kanban je japonský systém dílenského řízení výroby. Podstata koncepce kanbanu je založená na poskytnutí pouze těch komponent ze strany dodavatele, skladu nebo výroby, které jsou zapotřebí, v daném množství a v daném čase tak, aby neexistovaly žádné přebytečné inventáře. O tom, jaké části budou jednotlivá pracoviště potřebovat, informují štítky (kanban), které cirkulují v rámci jednotlivých dílen.

Kanban METALCOM vychází ze specifických požadavků a prostředí  zákazníků. Díky těmto zkušenostem je vysoce variabilní.  Více najdete v sekci kanban.

Eshop se spojovacím materiálem

Eshop se spojovacím materiálem. Metalcom Kutná Hora a.s.V roce 2024 jsme otevřeli Eshop se spojovacím materiálem, který nabízí širokou škálu produktů, od standardních až po atypické výrobky podle výkresové dokumentace či speciální sety a balení. Je to svébytný prodejní kanál, který zapadá do celkového konceptu firmy a tvoří nadstavbu stávajícímu fungování, doplňuje a rozšiřuje ho. Uživatelsky přívětivé rozhraní nabízí nový prostor k pohodlnému nákupu pro naše odběratele. Více na https://shop.metalcom.cz/