Jste zde

Jsme Vám blíž

 • Pobočka 
  Česká republika
 • 3. 12. 2015
 • email
 • fb
 • twitter
 • Přijměte pozvání na zajímavá místa v blízkém okolí dceřiných společností METALCOM – Kutná Hora (CZ), Čadca (SK), Wroclaw (PL).

  Česká republika – METALCOM Kutná Hora a.s.

  Česká republika

  Milovníky vína a historie srdečně zveme do města nazvaného pokladnicí a klenotem české země, města, jehož bohatství postavilo české království na piedestal slávy a moci. V roce 1995 bylo zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Vydejte se na romantickou procházku od Chrámu Svaté Barbory, přes Cisterciácký klášter, starobylé uličky a vinice až na nejvýznamnější stavbu empírové architektury v Čechách zámek Kačina.

  Slovensko - METALCOM Čadca s.r.o.

  Slovensko Čadca

  Pro toho, kdo dává přednost přírodě a horám, je ideálním místem na výlet okolí Čadcy. Čadca se nachází na slovenském území nazývaném Kysuce, rozprostírající se severně od města Žilina, směrem k polským hranicím. Nadmořská výška kraje se pohybuje od 345–1 236 m. Množství kvalitně značených turistických chodníků protíná území Kysuce křížem krážem a spojuje všechna střediska cestovního ruchu. Kysucká cyklomagistrála procházející skoro celým územím dává možnost pozorovat všechny krásy této krajiny.

  Polsko, Wroclaw – METALCOM Sp. z o.o.

  Wroclaw

  A do Wroclawi, města ležícího na meandru při soutoku řek Odry a Olavy, na průsečíku cest mezi Itálií, Baltem, Kyjevem a Paříží, bychom chtěli pozvat všechny, kdo mají rádi města, kde to žije. Wroclaw je totiž nejen velkolepou učebnicí architektury, vody, ale také město vzdělanců a studentů. Jejich kluby v okolí velkolepé univerzity mají skvělou atmosféru a zaručují, že nudit se tu ani po večerech nebudete. K intelektuální atmosféře Wroclawi patří i jazz, místní festival je mezi tím nejlepším, co lze ve střední Evropě slyšet.