Jste zde

Velkoobchod pro sériovou výrobu

Jako velkoobchod spojovacím materiálem se specializujeme na dodávky pro firmy se sériovou výrobou. V rámci standardních výrobků najdete v katalogu METALCOM přes 110 000 položek.

Katalog spojovacího materiálu METALCOM

Spojovací materiál - katalog standardních dodávaných výrobků. Šrouby, matice, podložky, vruty, nýty, kolíky, závlačky, kotevní technika a železniční svršek.

Katalog obsahuje rozsáhlý sortiment běžných výrobků, jako jsou šrouby, matice, podložky, vruty, hřebíky, nýty, kolíky, závlačky a pera v různých provedeních materiálů a povrchových úprav.

Jsou zde také spojovací materiály pro výstavbu a rekonstrukci železničního svršku, pro montáž svodidlových systémů, pro speciální ocelové konstrukce, ocelové stožáry pro energetiku nebo pro výrobu telekomunikačních zařízení. 

V případě zájmu o katalog v elektronické podobě nás kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře.

Speciální dodávky a vzorkování

Atypický speciální spojovací materiál vyrobený na zakázku podle výkresové dokumentace.

Kromě standardních výrobků nabízíme speciální výkresové díly, kompletujeme výrobky a příbaly. Vzorkování provádíme podle požadavků zákazníka zejména prostřednictvím atestu 3.1 dle EN 10204 nebo formuláře PPAP.

Materiály a povrchové úpravy výrobků

Široká škála materiálů standardních i atypických od oceli, přes nerez, hliník, měď, mosaz, bronz, plast, titan a další v kombinaci s kteroukoliv povrchovou úpravou přináší významný komfort pro naše zákazníky a jejich výrobu.