Jste zde

Profil společnosti

Tuzemský velkoobchod s 25letou tradicí a evropskými pobočkami

Vedení společnosti Metalcom Kutná Hora a.s. - velkoobchod se spojovacím materiálem.METALCOM je tuzemský velkoobchod spojovacím materiálem pro průmyslovou výrobu, montáže, stavebnictví a služby s 25letou zkušeností a vysokou úrovní péče o zákazníka.

Spolehlivý systém řízení jakosti, kvalitní výrobky a servis poskytujeme odběratelům v Čechách, na Slovensku a v Polsku

Dodáváním kvalitního spojovacího materiálu pro různá odvětví průmyslu šetříme životní prostředí, aktivně se podílíme na obnově kulturního bohatství, pomáháme potřebným, vážíme si našich zákazníků, dodavatelů a zaměstnanců.

Chceme být pro naše zákazníky Stabilním partnerem, nabízet Neomezený sortiment a služby, získat a udržet si Důvěru zákazníka.

Široký sortiment výrobků a služeb

Spojovací materiály dle norem můžete vybírat z katalogu obsahujícím více než 110 000 položek. Z toho 15 500 položek, 4 500 tun výrobků v různém provedení skladem na 7 300 m2 vlastních prostor.

Široká škála materiálů v různých pevnostech, druzích závitů, povrchových úprav, včetně všech požadavků automobilového průmyslu přináší téměř 100% jistotu výběru pro zákazníka.
 
Kromě standardních výrobků dodáváme atypické výrobky pro sériovou výrobu podle technické dokumentace a individuálních potřeb, speciální sety a kompletace.  Samozřejmostí je schvalovací proces vzorků zákazníkem před dodávkou.
 

Dodávky a servis

Díky dlouholetým zkušenostem pomáháme zákazníkům se zvýšením efektivity objednávek, s optimalizací a rychlostí dodávek. Nabízíme možnost využití konsignačních skladů nebo dodávky systémem kanban METALCOM, kompletaci setů nebo rozdělení a identifikaci zakázek podle středisek.

Kvalita a systém

Kvalita

Kvalita je důležitým faktorem při rozhodování, od kterého dodavatele objednáme zboží. Naše dodavatele pravidelně navštěvujeme, hodnotíme a procházíme jejich výrobní procesy. Při příjmu zboží provádíme vstupní kontrolu jejich výrobků statisticky nebo konkrétně podle potřeb našich zákazníků, což je řízeno naším softwarovým systémem. Pokud výrobek dále upravujeme, provádíme poté mezioperační kontrolu. Abychom měli jistotu, že zákazník dostane kvalitní zboží, tak ho ještě zkontrolujeme na výstupu.

Spojovací materiál - prodej, dodávky, servis, technické poradenství - Metalcom Kutná Hora a.s.

Pojištění odpovědnosti

Společnost METALCOM ručí za naprostou kvalitu svého zboží, jež dodává svým zákazníkům. Navíc pro jejich větší bezpečnost uzavřela pojištění odpovědnosti, které mimo jiné kryje i náklady za stažení výrobku z trhu. 

Systém

Celý náš proces od marketingu, poptávky zákazníka, naší nabídky, zpracování příchozí objednávky, její vyřízení, odeslání zboží a monitorování spokojenosti zákazníka je popsán ve směrnicích podle ISO 9001, který znají všichni zaměstnanci naší společnosti. Prošli jsme také úspěšně řadou zákaznických auditů podle VDA 6.1, QS 9000 a TS 16949.

Struktura společnosti

 METALCOM Kutná Hora, a. s. – Kutná Hora (CZ)

 METALCOM Čadca, s. r. o. – Čadca (SK)

 METALCOM Sp. z o.o. – Wroclaw (PL)

Působnost společnosti Metalcom a.s. - velkoobchod se spojovacím materiálem.