Czechy

Adres rozliczeniowy Metalcom Kutná Hora a.s. Karlov 196 284 18 Kutná Hora IČ: 61672068 DIČ: CZ61672068
Wydział Gospodarczy Metalcom Kutná Hora a.s. Areál zámku - Úmonín 1 285 46 Úmonín
Metalcom Czech Republic
+420 326 551 111
Centralny telefon +420 602 149 795 +420 724 515 074
Poptávky Popyt metalcom@metalcom.cz
Charvát Jan Dyrektor generalny +420 326 551 121 charvat@metalcom.cz
Ing. Dubják Petr Dyrektor Sprzedaży +420 326 551 111 dubjak@metalcom.cz
Mejstřík Libor Kierownik ds. Sprzedaży +420 326 551 113 mejstrik@metalcom.cz
Hodač Petr Sprzedaż +420 326 551 115 hodac@metalcom.cz
Macháček Rudolf Sprzedaż +420 326 551 117 machacek@metalcom.cz
Neubauer Ladislav Sprzedaż +420 326 551 114 neubauer@metalcom.cz
Chmelař Igor Sprzedaż +420 326 551 133 chmelar@metalcom.cz
Fojtová Eva +420 326 551 111 fojtova@metalcom.cz
Macháčková Jana Kierownika jakości +420 326 551 127 machackova@metalcom.cz
Mgr. Kubiesová Marta Kierownik Marketingu +420 326 551 155 kubiesova@metalcom.cz
Poláková Hana Zakup +420 326 551 138 polakova@metalcom.cz
Matějusová Edita Zakup +420 326 551 154 matejusova@metalcom.cz
Schwabová Lucie Zakup +420 326 551 118 schwabova@metalcom.cz
Bašek Jiří Logistyka +420 326 551 132 basek@metalcom.cz
Smutná Tamara Fakturacja +420 326 551 141 smutna@metalcom.cz
Candráková Lenka Główny księgowy +420 326 551 122 candrakova@metalcom.cz
Barenčík Radek Kierownik magazynu +420 724 245 107 barencik@metalcom.cz
Fax +420 326 551 125

Polska

Adres rozliczeniowy Metalcom SP. Z O.O. Ul. Krakowska 37/45 50-424 Wrocław IČ: 8971676454 DIČ: PL8971676454
Metalcom Poland
+48 71 343 29 67
Somolik Jan Dyrektor somolik@metalcom.pl
Liput Andrzej Kierownik ds. Sprzedaży +48 71 330 76 11 liput@metalcom.pl
Kiermowicz Piotr Sprzedaż +48 71 330 76 15 kiermowicz@metalcom.pl
Liput Alicja Sprzedaż +48 71 330 76 19 alicja.liput@metalcom.pl
Wąsik Jacek Sprzedaż +48 71 330 76 20 wasik@metalcom.pl
Hładun Tomasz Sprzedaż +48 71 343 29 67 hladun@metalcom.pl
Socha Aneta Sprzedaż +48 71 343 29 67 socha@metalcom.pl
Bajda Agata Zakup +48 71 330 76 14 bajda@metalcom.pl
Kuśmierek Łukasz Kierownik Zakup/Logistyka +48 71 330 76 13 kusmierek@metalcom.pl
Karczewska Stella Logistyka +48 71 330 76 18 karczewska@metalcom.pl
Słomczewski Michał Logistyka +48 71 330 76 16 slomczewski@metalcom.pl
Charko-Trochimowicz Karolina Asystentka - fakturacja +48 71 330 76 10 charko@metalcom.pl
Grygiel Leszek Kierownik magazynu +48 71 330 76 17 grygiel@metalcom.pl

Słowacja

Adres rozliczeniowy Metalcom Čadca s r.o. 1133 Svrčinovec 023 12 Svrčinovec IČ: 31730159 DIČ: SK2020527256
Metalcom Slovakia
Putorikova Jaroslava Dyrektor +421 414 304 716 putorikova@metalcom.sk
Bc. Poliačková Erika +421 414 304 720 erika-poliackova@metalcom.sk
Brezovský Ivan Sprzedaż +421 414 304 711 brezovsky@metalcom.sk
Mazoch Tomáš Dyrektor Sprzedaży +421 414 304 722 mazoch@metalcom.sk
Mgr. Trikozenková Gabriela Sprzedaż +421 414 304 719 trikozenkova@metalcom.sk
Jozeková Katarína Zakup +421 414 304 724 jozekova@metalcom.sk
Mgr. Matyšáková Dana Zakup +421 414 304 717 nakup@metalcom.sk
Kubica Tomáš Logistyka +421 414 304 714 kubica@metalcom.sk
Fonš Radovan Logistyka +421 414 304 723 fons@metalcom.sk
Bc. Hažerová Anežka Księgowa +421 414 304 718 hazerova@metalcom.sk
Fax +421 414 304 713 +421 414 304 715
Magazyn +421 414 386 847 sklad@metalcom.sk