Česká republika
24. června 2017 od 10.00 hod. pořádá Metalcom Kutná Hora, a.s. již třetí ročník Minifootball Cupu. Místem konání je jako každoročně sportovní areál v Úmoníně.
Česká republika
Normy ISO 14001 se týkají managementu životního prostředí, který snižuje dopady činností organizace na životní prostředí. Zavedli jsme a udržujeme systém environmentálního managementu, splňujícího požadavky ČSN EN ISO 14001:2016. Výzkumný ústav pozemních staveb - certifikační společnost, s.r.o. nám 15. 6. 2017 udělila certifikát č. 3009/073-17/EMS.
Česká republika
Od našeho významného zákazníka CommScope Czech Republic s.r.o. obdržela naše firma velmi prestižní ocenění za rok 2016. Vzhledem k tomu, že má tato americká společnost pobočky po celém světě, je pro nás toto hodnocení potěšující a zároveň zavazující. Celkové hodnocení zahrnovalo 10-ti bodovou strategii.
Česká republika
14. 5. 2017 se koná již 3. ročník Zručského májového běhu, jehož tradičním sponzorem je Metalcom Kutná Hora a.s. Pokud chcete aktivně strávit májovou neděli v jarní přírodě a pohodě, můžete přijet i s celou rodinou do areálu zámku ve Zruči nad Sázavou, kde je start i cíl této sportovní akce. Nabídka běžeckých kategorií a krása Posázaví Vám může...
Česká republika
Spojovací materiál trochu jinak. Pokud se Vám někdy stalo, že jste objevili šroub, který Vás zaujal nevšedním vzhledem a funkčností nebo dokonce máte nápad, jak by takový šroub mohl vypadat, můžete se zúčastnit internetové soutěže ŠROUB ROKU 2017 o ceny, kterou pořádá Metalcom Kutná Hora a.s.
Česká republika
Není kůň jako kůň - u nás v Úmoníně nenajdete ušlechtilé dostihové krasavce, ale koně zachráněné z jatek, nemocné a opuštěné. O všechny se stará paní Zlata z koňského útulku Pamír, kterému jsme poskytli azyl. Podívejte se, co o nich natočil štáb české televize v pořadu Chcete mě.
Česká republika
V sobotu 18. 6. 2016 od 13:00 se v areálu zámku Úmonín u Kutné Hory již počtvrté konala charitativní akce „Předprázdninové Kočkování“. Akce byla pořádána Kočičím útulkem ALFONZ ÚMONÍN, soukromým depozitem pro nemocné a opuštěné kočky. Tentokrát se nesla v dobovém duchu starých zámeckých časů. Pro děti i dospělé byl nachystán již tradičně zajímavý...
Česká republika
NA ZÁKLADĚ POTŘEB NAŠICH KLIENTŮ JSME V ROCE 2015 ZAVEDLI NOVOU SLUŽBU - BALÍME RŮZNÉ TYPY SAD KOMPONENTŮ DO POLYETYLENOVÝCH SÁČKŮ, KRABIC NEBO BOXŮ, KTERÉ NAŠI ZÁKAZNÍCI POUŽÍVAJÍ PRO MONTÁŽ, POPŘÍPADĚ JAKO PŘÍBALOVÝ BALÍČEK KE SVÉMU VÝROBKU. AŤ UŽ SE JEDNÁ O SAMOTNÝ SPOJOVACÍ NEBO ÚPLNĚ JINÝ MATERIÁL.
Česká republika
METALCOM se stal hrdým sponzorem a spolupořadatelem již 2. ročníku akce Zručský májový běh.
Česká republika
V novém telefonickém centru METALCOM Kutná Hora a. s. jsme pověřili Jitku a Katerynu důležitým úkolem.
Česká republika
Protože k Vám jezdíme stále častěji a chceme se u toho líbit, oblékli jsme naši autodopravu do nového. Určitě nás na silnici nepřehlédnete a včas rozpoznáte svoji zásilku spojovacího materiálu.
Česká republika
Co má společného instruktážní video o systému kanban METALCOM a MUDR. Hanák ze známého seriálu z lékařského prostředí?
Česká republika
V červnu 2015 vyšel v tištěném i internetovém německém magazínu EUROPEAN BUSINESS rozhovor s Ing. Petrem Dubjákem, obchodním ředitelem a spolumajitelem METALCOM a. s. Kutná Hora. Je nám velkou ctí, že jako ryze tuzemskou společnost - velkoobchod spojovacím materiálem, nás oslovilo evropské periodikum, kde (citujeme) „jsou příběhy úspěšných...
Česká republika
Přijměte pozvání na zajímavá místa v blízkém okolí dceřiných společností METALCOM – Kutná Hora (CZ), Čadca (SK), Wroclaw (PL).
Česká republika
Metalcom CZ v tomto roce oslavil již 20 let své existence na tuzemském trhu. Co se nám za tu dobu podařilo?