Jste zde


 • katalog

  katalog

  Spojovací materiály, jako jsou šrouby, matice, podložky, vruty, hřebíky, nýty, kolíky, závlačky, pera a koule dle norem můžete vybírat z katalogu obsahujícím více než 110 000 položek. Široká škála materiálů v různých pevnostech, druzích závitů, povrchových úprav. 15 500 položek skladem.


 • kanban

  kanban

  Kanban METALCOM je moderní proces automatizovaného obstarávání spojovacího materiálu s cílem optimalizovat zásoby při opakované sériové výrobě. S tímto systémem dodávek často prodáte finální výrobek ještě před úhradou spotřebovaného spojovacího materiálu.


 • atypické výrobky

  atypické výrobky

  Výroba nestandardizovaného spojovacího materiálu podle výkresové dokumentace nebo vzorku je důležitou součástí našeho programu. Individuální tvary, různé druhy závitů, materiálů, povrchových úprav a balení jsou využívány odběrateli v průmyslové výrobě.


 • Použití ve finálních výrobcích

  Použití ve finálních výrobcích

  Dodáváme téměř neomezený sortiment spojovacího materiálu pro širokou škálu výrobků. Kromě běžného sortimentu u nás zákazníci nakupují spojovací materiál na výstavbu a rekonstrukci železničního svršku, pro montáž svodidlových systémů, pro speciální ocelové konstrukce, ocelové stožáry pro energetiku nebo pro výrobu telekomunikačních zařízení.