Velkoobchod spojovacím materiálem pro průmyslovou výrobu, montáže, stavebnictví a služby

Tuzemský velkoobchod s 20letou tradicí a evropskými pobočkami

METALCOM je tuzemský velkoobchod spojovacím materiálem pro průmyslovou výrobu, montáže, stavebnictví a služby s 20letou zkušeností a vysokou úrovní péče o zákazníka. Spolehlivý systém řízení jakosti, kvalitní výrobky a servis poskytuje odběratelům v Čechách, na Slovensku, v Polsku a Rumunsku.

Široký sortiment výrobků a služeb

Spojovací materiály dle norem můžete vybírat z katalogu obsahujícím více než 110 000 položek. Z toho 15 500 položek, 4 500 tun výrobků v různém provedení skladem na 7 300 metrů čtverečních vlastních prostor. Široká škála materiálů v různých pevnostech, druzích závitů, povrchových úprav, včetně všech požadavků automobilového průmyslu přináší téměř 100% jistotu výběru pro zákazníka.

Kromě standardních výrobků dodáváme atypické výrobky pro sériovou výrobu podle technické dokumentace a individuálních potřeb, speciální sety a kompletace. Samozřejmostí je schvalovací proces vzorků zákazníkem před dodávkou.

Dodávky a servis

Díky dlouholetým zkušenostem pomáháme zákazníkům se zvýšením efektivity objednávek a optimalizací dodávek. Nabízíme využít konsignační sklady nebo dodávky systémem kanban. Krátké dodací lhůty jsou standardem.

Kvalita zboží a pojištění odpovědnosti

Společnost METALCOM ručí za naprostou kvalitu svého zboží, jež dodává svým zákazníkům. Navíc pro jejich větší bezpečnost uzavřela s Českou pojišťovnou a.s. pojištění odpovědnosti, které mimo jiné kryje i náklady za stažení výrobku z trhu do výše 25.000.000,-Kč / jedna pojistná událost. Tato pojistka je velmi nákladná záležitost a METALCOM tak dává svým zákazníkům signál, že u něho může kdokoli velmi bezpečně a kvalitně nakupovat.

Katalog na tebletech

Speciální spojovací materiál
widget
Technické informace
widget
Kanban - konsignační sklady
widget